terleme-perspi

Etkili Ter Önleyici & Deodorantlar

Perspi-Guard Alüminyum & Alkol İçermeyen Hidrojel

Perspi Gel Aluminium & Alcohol Free Antiperspirant

Perspi-Guard terleme ve yüzdeki kırışıklıklara karşı geliştirilmiş özel formüllü krem ile yüz terlemesi, el terlemesi, ayak terlemesi ve koltuk altı terlemesine botoks etkisi.

Perspi-Guard Alüminyum ve Alkol içermediği için çok hafiftir, dolayısıyla klasik ter önleyicilerin tavsiye edilmediği yüz bölgesinde kullanılabilir. Cildi rahatsız edici yapıda olmayan hafif formülüne karşın koltuk altı terlemesi, el ve ayak terlemelerinde de son derece etkili sonuçlar verir.

Perspi-Gel® Customer View

İtalyan PhD Kozmetik ve Nutrasötik bilim adamlarınca geliştirilen Perspi-Guard 'in terleme karşıtı formülü, koltuk altı terlemesi için uygulanan Botoks enjeksiyonlarıyla aynı prensipte çalışır. Botoks, Asetilkolin salgısını tetikleyen proteinleri engellediği için ter seviyesini düşürme konusunda çok etkilidir. Asetilkolin, sinir sistemine vücudun terlemesi gerektiğini söyleyen kimyasal sinir ileticisidir. Bu kimyasaldan çok fazla salgılandığında aşırı terleme yaşanır.Perspi-Guard terleme önleyici krem bu durumu etkisiz hale getirerek ter seviyelerini normale döndürmeyi amaçlar.

Perspi-Guard hassas ciltlere özel geliştirilmiş özel formüllü hidrojel ile yüz terlemesi, el terlemesi, ayak terlemesi ve koltuk altı terlemesinde etkili sonuç

Perspi-Guard terleme sorunlarına karşı tek başına kullanılan bir çözümdür, ancak Botoks tedavileri sırasında kullanılarak enjeksiyonların etkisini arttırabilir ve tedavi sıklığını azaltabilir. Yüz, koltuk altı, el ve ayaklar dahil olmak üzere tüm vücutta kullanılarak aşırı terlemeyi etkin bir şekilde kontrol altında tutar.

  • Alüminyum ve alkol içermez
  • Yüz dahil tüm vücutta güvenle kullanılabilir
  • Botoksla aynı şekilde, ancak masrafsız olarak aşırı terleme sorununuza çözüm sunmayı hedefler

Kullanım şekli:

Perspi-Guard alüminyum içermeyen ter önleyici kremden en iyi sonuçları almak için ürünü üst üste 30 gün boyunca kullanın ve bu süre sonrasında iki gecede bir uygulama yapın. 60ml büyüklüğündeki bir kutu ürün ortalama bir kullanıcı tarafından yaklaşık iki ayda tüketilir.

Perspi-GuardSensitive anti-aging özellikler taşıdığı için ürünü kullandığınız sürece ayrı bir nemlendirici krem  kullanımı gerektirmez.