terleme-perspi

Etkili Ter Önleyici & Deodorantlar

Perspi-Guard Ter Önleyici Sprey

Perspi-Guard® Antiperspirant Treatment

Perspi-Guard Maksimum Güçlü Ter Önleyici Sprey, aşırı terleme ve istenmeyen koku problemini ortadan kaldırmak için bilimsel olarak formüle edilmiştir.

Perspi-Guard ter önleyicinin üretiminde kullanılan gizli ve eşsiz formülü Klinik Hiperhidroz -daha yaygın adıyla aşırı terleme- konusunda uzman doktor ve farmakologlar tarafından 10 yılı aşkın süren araştırmalar ve çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.

Perspi Guard ter önleyici, bu eşsiz formülü ile cildi tahriş etmeden tek bir uygulamayla ortalama 5 güne kadar aşırı terleme ve rahatsız edici kokulara karşı eksiksiz bir koruma sağlar.

Perspi-Guard Ter Önleyici Spreyin el, ayak, koltuk altı gibi vücudun istenmeyen bölgelerinde oluşan aşırı terleme ve ter kokusunun önlenmesindeki etkinliği ve güvenirliliği, Almanya'da DC Derma Consult GmbH ve Cosmetic Test GmbH tarafından yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Ürün üzerinde yapılan tüm kapsamlı laboratuar testlerinde ürünün, tüm dermatoloji, alerji, deri reaksiyonu ve etkinlik testlerini geçtiği gözlenmiştir.

Perspi-Guard®

Perspi-Guard® Customer View

  • Vücuttaki ter kokusunu keser.
  • 5 güne kadar etkilidir.
  • Giysilerinizde terden oluşan ıslak görünüme son verir.
  • Kıyafetlerinizde beyaz lekeler bırakmaz.
  • Terlemeye karşı güçlü etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
  • Dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.
  • Koltuk altı, el, ayak, gövde ve vücudun diğer bölgelerinde güvenle kullanılabilir.
  • Ekonomiktir, 1 kutu yaklaşık 6 ay boyunca kullanılabilir.
  • Kokusuzdur, uniseksdir.

Perspi-Guard Nasıl Etki Eder?

Sorunlu terleme durumlarının birçoğu direk sıcaklıkla alakalı değildir. Sıcaklık etkileyici bir unsur olsa da çoğu zaman asıl neden, etkilenen bölgelerdeki sinir uçlarına yanlış sinyaller gönderen sempatik sinir sistemi sorunlarıdır. Eller ve ayaklardaki ter bezleri birincil olarak duygusal uyarılarla (stres, aşırı heyecan, utanma, kaygı, sinirlenme) çalışmasına karşılık, koltuk altı terlemesine yol açan ter bezleri hem duygusal hem de ısı düzenleme uyarılarıyla çalışır.

Perspi-Guard terleme önleyici, gözenekleri tamamen kapatmaz, ancak gözenek açıklıklarını büyük bir ölçüde azaltır ve böylece ortaya çıkan apokrin sıvılarının ( ter bezleri tarafından salgılanan koyu kıvamlı ve kokulu ter sıvısı) cilt yüzeyine ulaşıp koltuk altı terlemesine ve kötü kokulara yol açmasını önler. Vücut ekrin sıvısını (berrak, kokusuz ter sıvısı) salgılayarak vücudun diğer bölümlerdeki terlemenin temel fonksiyonu olan vücut sıcaklık dengesini düzenlemeye devam eder.

Perspi-Guard'ın Kanıtlanmış Sonuçları

Alanında uzman kuruluş DC Derma Consult GmbH ve Cosmetic Test GmbH 'nin Almanya'da ürün ile yapılan,

Etkinlik testlerinde…

• Tek kullanımla 5 gün'e kadar terleme ve ter kokusunu önlediği

• Uygulandığı bölgede uzun süre etkili kuruluk sağladığı

Güvenirlik testlerinde…

• Gözlemlenmiş herhangi bir yan etkisi olmadığı,

• Ciltte alerjik bir reaksiyona sebep olmadığı,

• Dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.

Kullanım şekli:

Perspi-Guard terleme önleyici spreyi gece yatmadan önce temiz ve kuru cilt üzerine 4-5 kez sıkın ve elinizle sıvıyı bölge üzerinde eşit bir şekilde dağıtın (sıvının ciltle tam olarak temas edebilmesi için bölgenin kıllardan temizlenmiş olması önerilir).
Geceleri ter bezleri aktif olmadığı için uygulamada ürünün gece kullanılması tercih edilmelidir. Sabah kalktığınızda normal kişisel temizliğinizi yapabilir ve Perspi-Guard kokusuz olduğu için kokulu bir vücut spreyi kullanabilirsiniz.

Başlangıç olarak, aşırı terleme duruncaya kadar her gece kullanılabilir. Daha sonra ise haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli gelecektir. Perspi Guard terleme önleyici losyon ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterecektir.

Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır.

Perspi Ter Önleyici Ürünler Serisi İngiltere'den ithal edilmiştir.