terleme-perspi

Etkili Ter Önleyici & Deodorantlar

Perspi-Guard Ter Önleyici Sprey

Perspi-Guard® Antiperspirant Treatment İngiltere'nin 1 numaralı ter önleyici ürünü Perspi-Guard 'ın tek kullanımla 5 gün'e kadar terleme ve ter kokusunu önlediği, uygulandığı bölgede uzun süre etkili kuruluk sağladığı klinik testlerle kanıtlanmıştır. Özellikle aşırı terleme (hiperhidroz) şikayeti için geliştirilmiş olan Perspi-Guard Ter Önleyici diğer aşırı ter önleyicilere göre çok daha etkili olmasına karşın ciltte tahrişe sebep olmaz. Günlük kullanım dışında, dügün, parti, toplantı, görüşme, sunum gibi daha çok ihtiyaç duyduğunuz kaygılı ve stresli anlarda da %100 koruma sağlar..

AYRINTILI BİLGİ...

Perspi Guard Alüminyum & Alkol İçermeyen Hidrojel

Perspi-Gel® Aluminium & Alcohol Free Antiperspirant Perspi-Guard alüminyum ve alkol içermeyen terleme önleyici krem aşırı koltukaltı terlemesi, el terlemesi, ayak terlemesi ve yüz terlemesini kontrol altına alan güçlü bir etkiye sahiptir. İtalyan PhD Cosmetic ve Nutriceutical Bilimadamlarınca geliştirilen özel formülü yüz bölgesinde terlemeyi önlerken kırışıklıkların giderilmesine de yardımcı olur..

AYRINTILI BİLGİ...

Perspi-Shield Koltukaltı Ter Pedleri

Perspi-Shield® Underarm Sweat Padsİngiltere'de pazar lideri ve en çok satan kol altı ter pedi Perspi-Shield kol altı ve kıyafet arasında yumuşak ve konforlu bir bariyer oluşturarak kol altında terden dolayı oluşan ıslaklığı, kötü kokuyu ve kıyafette oluşan ter lekelerini engeller..

AYRINTILI BİLGİ...

Perspi-Rock %100 Doğal Kristal Deodorant

 

Perspi-Rock® 100% Natural Crystal DeodorantsPerspi-Rock Asya'daki eski tuz madenlerinden elde edilmiş %100 doğal bir üründür. Asya'da 'Tawas' kristalleri olarak bilinen ve yüzyıllardır kullanılmakta olan bu doğal mineral tuzu kristalleri terlemeye ve istenmeye kokulara karşı 24 saat etkili koruma sağlamaktadır..

AYRINTILI BİLGİ...

Perspi-Guard Vücut Şampuanı

Perspi Guard  Vücut Şampuanı Perspi-Guard Vücut Jeli özel formülü ile vücut temizliğini yaparken vücutta özellikle koltukaltı ve ayaklarda sık görülen istenmeyen koku oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Standart duş jellerinden farklı olarak vücut kokusuna karşı geliştirilmiş özel bir üründür.

AYRINTILI BİLGİ...