terleme-perspi

Etkili Ter Önleyici & Deodorantlar

Perspi-Rock %100 Doğal Kristal Deodorant

Perspi-Rock® 100% Natural Crystal Deodorants

Perspi-Rock ASYA'DAKİ ESKİ TUZ MADENLERİNDEN ELDE EDİLMİŞ %100 DOĞAL KORUMA SAĞLAYAN BİR ÜRÜNDÜR.

İngiltere'den ithal edilen Perspi-Rock doğal kristalize mineral tuzlar içeren bir üründür.

Asya'da yüzyıllardır kullanılmakta olan ve 'Tawas' kristalleri olarak bilinen bu doğal mineral tuzlar, terlemeye ve ter kokusuna karşı etkili koruma sağlamaktadır.

• Kimyasal madde içermez.

• Alüminyum ve Alkol kullanılmadan üretilmiştir.

• Alerjik, hassas ciltler için uygundur.

• Giysilerinizde iz bırakmaz.

• Uniseksdir, kokusuzdur.

Perspi-Rock %100 Doğal Kristal Deodorant Nasıl Etki Eder?

Perspi-Rock doğal kristal deodorant terlediğimizde ortaya çıkan vücut kokusunu nötralize etmek suretiyle etkili olur.

Perspi-Rock doğada saf haliyle bulunan ve molekül büyüklüğü sebebiyle deri gözeneklerinden geçemeyen naturel mineral tuzlarından oluşan Perspi-Rock, vücudunuza uyguladığınızda teninizde gün boyu kalacak görünmez bir bariyer oluşturur. Böylelikle kötü koku oluşmaz ve teniniz rahatça nefes alır.

Bilindiği gibi, istenmeyen vücut kokuları özellikle koltuk altı, ayaklar ve genital bölge gibi ter bezlerinin yoğun olduğu ve nispeten az hava alan bölgelerde bakterilerin üremesi sonucu oluşmaktadır. Kokunun nedeni, sanılanın aksine terleme değil, terleme ile oluşan elverişli ortamda bakterilerin üremesidir.

Perspi-Rock doğal kristal deodorant ıslak cilde uygulandığında, cilt üzerinde renksiz ve kokusuz bir mineral tabakası oluşturur. Bu mineral tabaka kötü kokuların oluşmasını önler. Etkisi 24 saat sürer.

Kullanım şekli:

Ürünün uygulanacağı bölge (koltuk altı, ayak vs.) sabunlu suyla temizlendikten sonra, Perspi-Rock kristal deodorant hafifçe suyla ıslatılarak uygulanır ve 24 saate kadar ter kokusunu durdurur.

Erkek ve kadın kullanımına uygundur. Kokusuzdur, bu özelliği sayesinde diğer parfüm ve deodorantlarla birlikte de kullanılabilir. Giysilerde iz bırakmaz.

Son derece ekonomiktir.1 kutu Perspi-Rock size aylarca yeter.Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde paketlenmiştir.

Perspi-Rock %100 Doğal Koruma sağlar.

Perspi-Rock doğal kristal deodorant paraben, zirkonyum, aluminyum klorohidrat, klorohidroksit veya herhangi başka bir kimyasal madde kullanılmadan üretilmiştir.

Perspi-Rock H20 %100 doğal kristal deodorant sprey şeklindedir. İçerisinde 60 gr Perspi-Rock doğal tawas kristali bulunur. Sprey şişesi yardımıyla kullanımı son derece pratiktir ve üstelik çevreci bir üründür. 1 şişe Perspi-Rock H20 kristal deodorant sprey en az 5 kez su ile doldurulup tekrar tekrar kullanılabilir. Böylece 1 şişe Perspi-Rock H20 kristal deodorant sprey aldığınızda bir yerine 5 şişe Perspi-Rock H20 kristal deodoranta sahip olursunuz.