Etkili Ter Önleyici & Deodorantlar

YORUMLAR

Mucize gibi

4-5 yıldır aşırı koltuk altı terlemesinden şikayetçiyim. Daha önce başka bir ürün kullanıyordum. Düzenli uyguladığımda terlememi durduruyordu ancak koltukaltımda tahriş ve dayanılmaz bir kaşıntı yapıyordu. Terlemek ve ter kokusu benim için daha sıkıntılı bir durum olduğundan buna mecburen katlanıyordum. İnternetten yeni bir kutu sipariş etmeyi düşünürken tesadüfen Perspi Guard'ı gördüm ve ürün hakkında yurtdışında forumlarda yazılanları okuyunca denemeye karar verdim. 1 haftadır kullanıyorum. Mucize gibi! Çok etkili ve üstelik ne kaşıntı yapıyor ne kızarıklık. Benim gibi sorunu olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

aileeczanesi.com Misafir Kullanıcı


Çok Teşekkür Ederim Perspi(Hidrojel)

Arkadaşlar ürünü kullandım 20 günden önce etkisini göstermiyor müthiş bir krem yüzümdeki terlemeyi bitirdi desem yeridir. Çok sağlıklı, yüzde tahriş yapmıyor. Normal olarak vücut biraz terliyor ama yüzümün aşırı terlemesinden iyidir. Herkese tavsiye ederim. Bu kremi bize sunan arkadaşlara teşekkür ederim.

aileeczanesi.com Misafir Kullanıcı


Perspi-Rock %100 işe yarıyor

Bu yaz kullanmaya başladım. Kesinlikle ter kokusunu önlüyor.

aileeczanesi.com Misafir Kullanıcı


Perspi Guard Hassas Ciltler İçin

Bir bayan olarak yüzümdeki aşırı terlemeden çok rahatsız oluyordum ve makyaj yapamıyordum. İngiltereden ithal perspi gel ürünü alkol ve alüminyum içermiyor. Kullanımı çok rahat, jel şeklinde ve yapısı çok hafif 15 günden sonra etkisini göstermeye başladı. Şu an iki günde bir kullanıyorum. Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ediyorum.

Sevda Ç.


Anında Etki

40 yaşında bir esnafım işimle ilgili çok insanla görüşüyorum. Yüz ve ellerimde aşırı terleme vardı. Perspi ürünlerini araştırdım. Firma çok bilgi verdi. Ellerim için perspi guard, yüzüm içinde perspi gel kullanıyorum. Bu zamana kadar boşuna bu problemi çekmişim. Benim gibi çok terleyen insanlara tavsiye ediyorum kesinlikle kullansınlar

Ali KIZIL


%100 Doğal

Çırağan sarayında kalırken müşteriler için özel olarak düşünülmüş Perspi Rock organik ter önleyicisini kullanmya başladım ve çok memnun kaldım. Günlük kullanım için ideal ve ter kokusunu önlüyor. Ufak bir araştırmayla eczanelerde satıldığını öğrenince hemen eşime ve kızıma da aldım

E.S


İnanılmaz Etkili!!!

Bir okulun öğrenci işlerinde çalışıyorum. Bildiğiniz gibi kalabalık bir ortam ve terleme problemim çok sorun oluyordu. Kışın bile kıyafetlerim sırılsıklam ve ter kokusu oluyordu. İnternetten araştırdım ve Perspi guard ürününü buldum. Kullandığım andan itibaren terlemem kesildi.

Ayşe T.K


Kesinlikle Tavsiye Ediyorum...

Benim koltuk altı ve bacak aramda çok terleme var. Hiç bir ürünü güvenip kullanamadım. Sonra Perspi guardı buldum. İngiltere'den ithal ve klinik onaylı olması bana güven verdi. Uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum.

Begüm


Perspi Guard Yüz Terlemesi

Ürünü kullandım arkadaşlar. Benim yüzümde aşırı terleme var hiperhidroz. Bu ürün sayesinde 20 gün gibi kısa sürede aşırı terlemeden kurtuldum. Yüzüm terlemediği için vücut terlemem çok az arttı. Bu sorunu yaşayan varsa ameliyat bıçak altına girmektense bu ürünü kullanın derim. Başarısız geçen ameliyatın ardından bu krem Rabbimin bi lütfu bana

Bakimstore.com Kullanıcısı Levent Karataş


Perspi Shield

Koltuk altı terlemesinden muzdaribim. Önceden kullandığım ter pedinin yapışkanlı kısmı çok yetersizdi, kıyafetimde durmuyor anında kayıyordu. Perspi Shield den memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Seda C.


Hızlı ve Güçlü Etkili

Son 1 senedir aşırı terleme ve ter kokusu problemim var. Denemediğim şey kalmadı. Ürünlerinizi internetten araştırdım, perspi guard duş jeli ve perspi guard ter önleyiciyi birlikte kullanmaya başladım. Bu kadar çabuk etki edeceğini beklemiyordum açıkçası. Çok başarılı ürünler. Teşekkürler.

Tahsin DORUK


Perspi-Guard Maksimum Güçlü Ter Önleyici Sprey

Kışın hareketsizken bile aşırı koltuk altı terlemesi olan biriyken, perspi guard sprey ter önleyici ile bu dertten kurtuldum. Kutu üzerinde yazdığı gibi haftada bir uygulamak bile yetiyor. Kullanımı kolay ve yan etkisini yaşamadım. Bugün Perpa dan 3 adet daha aldım ürünü bizlere ulaştıranlara tekrar teşekkür ederim. Terleme problemine ameliyatsız çözüm arayanlar mutlaka denemeli. Saygılar.

Hakan B.


Perspi-Guard

perspi guard tek kelimeyle muhteşem,gerçekten çok ama çok teşekkürler iyiiki aldım çok memnun kaldım. Umarım her zaman temin edelirim sitenizden...ve diğer kaliteli ürünler gibi taklitleri çıkmaz...başarılar!

tuğba tunçtürk